Vývoj na míru

Efektivní a levný vývoj na míru spočívá v požívání již existujících komponent a postupů, které ale zároveň nesmějí omezovat v maximálním přizpůsobení systému konkrétním, byť sebekurióznějším, požadavkům zákazníka.

Úspěšný vývoj na míru vyžaduje pracovníky, kteří jsou schopni velmi rychle pochopit cíle zákazníka a navrhnout postup, jak se k cílům dostat.

Správný analytik řešení na míru se neptá, co má jak fungovat, ale jaký má zákazník cíl a sám konstruktivně přináší návrhy, jak daného cíle dosáhnout. Ta pravá společnost nabízející řešení na míru musí mít schopnost napojit se na jakýkoliv, zdůrazňuji jakýkoliv, další systém zákazníka nebo jeho partnerů, a to i včetně takových systémů jako je SAP.

Níže uvádíme příklady řešení na míru, které jsme již v naší více než 20-ti leté historii realizovali.

Konverze SAP katalogu do eShopu (do externího systému)

Společnost Synergit umí konvertovat SAP katalog včetně jeho parametrů a nakonfigurovaných omezení (dependencies) pro použití v dalších systémech. S vaším poskytovatelem SAPu domluvíme zasílání SAP standardních zpráv – IDOCů přes WSOP2. Ze zpráv vybereme segmenty, které používáte k definici katalogu v SAPu a přeložíme je pro eShop řešení nebo pro váš další systém. Řešení pokrývá jak přenos nových katalogových položek, tak přenos jejich změn.

 

Příkladem implementace řešení je Kingspan CEE, kde sbíráme Katalogové položky, jejich parametry i omezení (dependecies) ze všech výrobních závodů divize CEE společnosti Kingspan, které provozují SAP R/3. Konverze katalogu je použitá jak v eShopu KOIN, tak v CRM systému FABS, který je požíván všemi obchodními pobočkami Kingspan CEE.